Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Magnusy

Magnusy, łódzkie

  • 76 650 zł
  • 3 713 m²
  • 20,64 zł/m²

Zdjęcie

Kamil

Skontaktuj się

Działka budowlana Magnusy

Magnusy, łódzkie

zaktualizowane:
29 kwietnia 2026

76 650 zł

3 713 m²

20,64 zł/m²

Działka budowlana Magnusy

Zaktualizowane: 29 kwietnia 2026

76 650 zł 3 713 m² 20,64 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 76 650 zł (20,64 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 3 713 m²
  •   kształt: prostokąt
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 29.04.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Łódź, dnia 29 kwietnia 2026 r.

Syndyk sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert udział w prawie własności nieruchomości gruntowej, położonej we wsi Magnusy w Gminie Wodzierady, w powiecie łaskim, w województwie łódzkim, oznaczonej w ewidencji gruntów numerem działki 324, w obrębie 0015 Magnusy, dla której Sad Rejonowy w Łasku V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze SR1L/00069497/9, za cenę nie niższą niż cena oszacowania, tj. 76. (...)

Agent

Kamil

500 560...

500 560 323

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil

500 560...

500 560 323

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: